خدمات طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی، ارزشمند ترین کاری که امروز میتوانید انجام دهید. سئو خوب وب سایتی با تمام ویژگی ای یک سایت فروشگاهی را به صورت اختصاصی و غیر اختصاصی با پلتفرم هایی چون وردپرس، جوملا، دروپال و همچنین پلتفرم های اختصاصی چون asp.net  و laravel  به شما ارائه میدهد که با توجه به نیاز سنجی و بودجه کارفرما تایین میشود.

طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی با توجه به نیاز و استراتژی لازمه برای موتور های جستوجوگری چون گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است که این نیاز را نمیتوان با فروشگاه ها ساز های آنلاین مرتفع کرد. قطعا پیاده سازی زیر ساختی برای توسعه و پیشرفت پروژه لازمه رقابت در سطح اینترنت میباشد

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

مراحل طراحی سایت را با مقدمه این که گسترش روز افزون حوزه اینترنت باعث شده است تمام کسب کار های خرد و بزرگ رو به طراحی سایت بیاورند شروع خواهیم کرد. خواست افراد به ایجاد سایت فروشگاهی یا طراحی سایت فروشگاهی روزانه رو به افزایش میباشد اما نکته ای که میتواند شما را از دیگران متمایز کند شروع سریتر این موضوع میباشد چراکه سن یک سایت یا در واقع دامنه سایت در روند دیده شدن یک فروشگاه در حوزه اینترنت بسیار اثر گذار میباشد.

انتخاب روش طراحی سایت فروشگاهی

اهمیت انتخاب روش طراحی سایت را با مثالی ساده میتوان شرح داد، قطعا در سطح اینترنت با فروشگاه ساز ها و ابزار هایی که یک سایت را به سادگی در اختیار شما میگذارند رو به رو شده اید. در ظاهر تحویل پروژه با قیمتی کم و با سرعت بالا میباشد اما باید در نظر داشته باشید روند ایجاد و توسعه یک پروژه باید تحت نظر یک کارشناس باشد چراکه یک سایت معتبر در سطح ایترنت وجود ندارد که با این مدل از سایت ها دیده شود. بدون تردید انتخاب نوع درست از فروشگاه ساز ها و پلتفرم طراحی در وحله اول شروع کسبو کار اینترنتی شما خواهد بود.

انتخاب دامنه مناسب برای کسب و کاریا فروشگاه  آنلاین

هنگام ساخت و طراحی فروشگاه آنلاین خود انتخاب دامنه که باید با نام برند شما یکسان باشد پیش روی شماس، توجه داشته باشین بعد از انتخاب نامی برای فروشگاه خود باید بیشینه آن دامنه توسط ابزار هایی چون google archive  مورد برسی قرار گیرد و از صفر بودن دامنه اطمینان حاصل نمود.

راه اندازی سایت فروشگاهی

راه اندازی وب سایت فروشگاهی پس از انتخاب نام درست دامنه میباشد که در این مرحله باید توجه داشته باشین از فروشگاه ساز ها یا سایت هایی که با قیمت پایین سایت شما را راه اندازی میکنند به راحتی اطمینان نکنید. پیشنهاد میشود از تجربه دوستان و اطرافیان خود در روند طراحی و سئو وب سایت سوال نمایید.

سئو بیس بودن سایت فروشگاهی

سئو بیس بودن یا سازگار با ساختار سئو در یک وب سایت باید مورد نظر قرار گیرد، موارد زیادی در خصوص سئو یک وب سیت وجوئد دارد که میتوانید در صفحه اصلی وب سایت سئو خوب آنهارا مشاهده نماید . در نظر داشته باشید سایت باید از جهات مختلف مورد برسی قرار گیرد که توان خروجی سئو برای کلمات کلیدی را داشته باشد.

ورود محصولات و دیتا سایت های فروشگاهی

پس از طراحی سایت فروشگاهی وقت آن رسیده است محصولات سایت خود را در سایت درج نمایید، نکاتی در خصوص درج نمودن محصولات وجود دارد که بهتر است با مشاوره سئو در این خصوص مشورت نمایید و سپس اقدام به درج نمایید.

راه اندازی اینماد و درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی

راه اندازی اینماد و درگاه پرداخت در فروشگاه از اساسی طرین کارها میباشد که برای انتقال وجه هنگام خرید و مسائل مالی لازم است. انتخاب نوع درگاه بانگی و پیاده سازی آن در هنگام طراحی توسط مجری باید پیاده سازی شود.

تیم پشتیبانی طراحی سایت فروشگاهی

تیم پشتیباین در خصوص طراحی سایت و در ادامه توسعه وب سایت شما را در ادامه راه یاری میدهد. قطعا در ادامه راه با راهکار های متفاوت دیجیتال مارکتینگ و نیاز سنجی ها الامان هایی لازمه سایت میباشد که تیم فنی باید ان را انجام دهد. تا خللی در روند پروژه پیش نیاید.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

هزینه سفارش طراحی سایت

هزینه سفارش طراحی سایت فروشگاهی

هزینه سفارش طراحی سایت فروشگاهی به المان های متعددی بستگی دارد که در هنگام مشاوره تلفنی مشخص و تایین میگردد با این حال تعرفه سایت به صورت ماهانه تغییر میکند و قیمت ها به صورت حدودی در سایت وجود دارد .

توجه داشته باشین اختصاصی یا غیر اختصاصی بودن وب سایت بسته به نوع سایت ابزار های مورد نیاز کارفرما توسط کارشناس تایین میشود.

مشاوره و هزینه طراحی سایت سایت فروشگاهی

در حوزه طراحی سایت افراد زیادی را میبینم که در شروع و یا ادامه مسیر به مشکل خورده اند. و شاید شما هم زخم خورده این حوزه و افراددی که برای شما کار کرده اند باشید. مهم ترین و کلیدی ترین راهکار برای داشتن یک فروشگاهی اینترنتی موفق وجود مشاور و همراه شما در مسیر کسب کارتان میباشد.

در طراحی سایت فروشگاهی با توجه به رقابت سنگین این روزهای اینترنت باید توجه داشت سایت از نظر موارد زیر درست عمل کند

  • طراحی داینامیک سایت
  • سرعت بالای سایت
  • موبایل دوستانه بودن سایت
  • سادگی سایت در مراحل مختلف چون پرداخت
  • نداشتن پیچیدگی در مراحل کار با سایت
  • پنل کاربری ساده

نکته بسیار مهم که میتوان گفت تقریبا 90 درصد مجموعه ها در ایران به ان توجهی ندارند در اختیار بود اطلاعات کاربری هاست و دامنه که اطلاعات سایت در آن قرار میگیرد برای مشتری،به این معنا که سایت با کد ملی مشتری در میزبانی ثبت شود که بعد از اتمام کار به هر دلیل، مجری ادعا ای در خصوص سایت نداشته باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به صورتی باشد که کاربر بعد از ورود به سایت از سایت خارج نشود، طبق امار کاربر فقط بین دو تا 4 ثانیه در سایت انتظار لود شدن سایت را میکشد و اگز سرعت پایین باشد به سایت دیگر مراجعه میکند.

امنیت در طراحی سایت بسیار مهم است چراکه اطلاعات فروش و کاربران سایت همچنین دسترس پذیری سایت برای کاربران امکان اختلال سایت را فراهم میاورد . به همین جهت در طراحی سایت برای هر کاری باید کاربری تایین شود که کارفرما نگرانی در خصصو اطلاعات سایت نداشته باشد.

ریسپانسیو و موبایل فرندلی بودن سایت به این معنا که کاربر با دیوایس های متفاوت چون تبلت، موبایل و کامپیوتر سایت را با شکل های درست و منظم ببیند و بتواند مراحل خرید و مشاهده محصولات فروشگاه را به درستی انجام دهد.

هنگام طراحی سایت فروشگاهی کارهایی برای سئو وب سایت فروشگاهی باید انجام شود که مواردی از انها را اشاره میکنیم

  • نصب گواهی نامه اس اس ال
  • نصب ابزار ها یا پلاگین های سئو
  • راه اندازی سیتم هایی مانند کش فایل
  • باندل کردن کد های css , js

در ساخت فروشگاه اینترنتی باید دقت داشت که سایت توسط تیم طراحی پشتیبانی شود و درصورت لزوم برای اعمال تغییرات در دسترس باشد.

سئو خوب با وجود تیم آموزشی و مقالات متعدد تولید شده در سطح اینترنت خود را ثابت کرده است، عموما با استفاده از مقالات سایت میتوانید موارد فنی و اموزشی در خصوص روند کار برا سایت های طراحی شده را بیابید . با این وجو مشاوره هایی که توسط تیم اجرایی داده خواهد شد داعما به صورت تلفنی و یا از طرق تیکت قابل اجرا میباشد.

با توجه ب نام مجموه اساس و بنیاد مجموعه بر اساس سئو تعریف شده است و حوز فعالیتی مجموعه با اهداف مارکتینگ پیاده سازی شده است . تردید نکنید سایت های طراحی شده توسط تیم ما به صورت کاملا سئو شده ارائ میشود.

طراحی سایت فروشگاهی مهم ترین اقدام تبلیغاتی برای هر فروشگاه میباشد چراکه با توجه به تغییر سیستم فروش در دنیای امروز نیاز به اینترنت در تمام جوامع قابل درک میباشد.

گام بعد از طراحی سایت فروشگاهی قطعا سئو سایت میباشد چرا که سات طراحی شده امکان فروش محصول و یا ارائه خدمات را در نتایخ اول موتور های جستوجو گر ندارد .

مدریت سایت های فروشگاهی از طرییق پنل کاربری که در اختیار کارفرما قرار میگرد صورت میگیرد. این پنل امکانات متعدد فعال و غیر فعالی را دارا میباشد که بر اساس نیاز میتواند انهارا فعال و یا غیر فعال نمیاد.

آموزش پنل کاربری توسط مجری پس اتمام طراحی داده میشود.

همانطور که در ابتدای ماله ذکر شد موبایل فرندلی بودن سایت توان بازدهی سایت را افزایش میده و کاربران با شکل های متفاوت جستجو میتواند سایت را مشاهده نمایند.

نماد اعتماد الکرونیکی یا اینماد و دیگر نماد ها چون ساماندهی در سایت های فروشگاهی اعتماد کاربران را حاصل میکند . و راهکاری برای جلب اعتماد کاربرای برای خرید کالا و ارسال توسط فروشگاه میباشد.

بعد از طراحی سایت سایت در موتور های جستوجوگر ثبت میود و امکان دیده شدن سایت فراهم میشود.

سایت فروشگاهی میتواند برای تمامی مشاغلی که فروش کالا به شکل فیزیکی، دوره و یا به ورت فایل است مورد استفاده قرار میگیرد و صرفا شیوه های ارسال ، حمل نقل و پرداخت تییر میکند.

در واقع آینده فروشگاه های ایترنتی در ایران و سراسر دنیا یکسان میباشد چراکه روزانه با اعتماد بیشتر کاربران و خرید آسان محصولات و ارزیابی قیمتی کالا در فروشگاه متنوع را فراهم آورده است. خرید اینترنتی پایان ندارد.

تعرفه قیمت های ارائه شده در سال 1402 بسیار رو به افزایش بوده، سئو خوب با هدف اجرای پروژه های محدود سالانه 10 پروژه را دریافت مینماید و نیرو های خود را برای این ده پروژه اختصاص میدهد.

تعرفه سئو

تعرفه طراحی سایت